Обмен / Возврат

Якщо у Вас виникло бажання повернути товар протягом чотирнадцяти днів, Ви повинні впевнитися, що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом з товаром.

 

Повний текст Статті 9 Закону Про захист прав споживачів наведено нижче.

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості


1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.


2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.


3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Бiльш детально ви можете дiзнатись, зателефонувавши до нас: (044) 390 71 18;

Приємного користування!

 

Новое в блоге

Экологичность моющих средств

25-07-19 Комментарий : 10

Нам постоянно говорят о вреде, который химические продукты могут нанести нашему здоровью, безопас...

[Техника в работе] BECKER CT15 B35 в магазине строительных материалов

24-07-19 Комментарий : 10

Компактная и маневренная поломоечная машина BECKER CT15 B35, которая работает от аккумуляторов, т...

Правильное оборудование для клининга

15-05-19 Комментарий : 10

Чистота - это необходимое требование для любого ресторана, отеля или иного места времяпровождения...

-->